банер 1
sxdf
банер3
банер4
банер5
zrgsdx

Нашите предности

 • Искуство

  Искуство

  10 годишно искуство во технологија за проекција на истражување и развој

 • транспорт

  транспорт

  35 дена редовно време на носење

 • Услуги на клиентите

  Услуги на клиентите

  Услуга за клиенти 7/24, одговорете за помалку од 12 часа

 • квалитет

  квалитет

  12 месеци гаранција за секој проектор Youxi

 • пазар

  пазар

  доминантен пазар во Америка, Европа и Југоисточна Азија

Анализа на случај

Случај 01

Пазарот на проектори брзо се прошири во последниве години и постепено стана тренд производ во првите редови на потрошувачката електроника.Особено пазарот на проектори за паметни домови по епидемијата COVID-19 покажа закрепнување во 2021 година и тргнува на ново патување.
повеќе детали

Анализа на случај

случај02

„Примерокот што го испративте е скршен“ - од г. Синг
Кога сакав да ја напуштам работата, ја добив оваа порака од г-дин Синг - менаџер на претпријатие специјализирано за регионално снабдување со проектори во Индија.Направивме доволно подготовки за оваа испорака на примерок.
повеќе детали

Последни вести

 • Известување за враќање на работа

  06,23 февруари
  Драги пријатели, сега целиот персонал на Youxi Technology се врати на работа од одморот, во Новата година, остануваме страсни и енергични, подготвени да им служиме на нашите клиенти во секое време!2023 мора да биде жетварска година за сите нас, Youxi искрено ви посакува прекрасен почеток и поголем пробив...
  Известување за враќање на работа
 • 16,23 јануари
 • Дојде денот

  27,22 декември
  Среќен Божиќ!Повторно дојде најпопуларниот фестивал на годината, се слави речиси низ целиот свет.Особено во западните земји, тој е најважниот фестивал во годината.Светот е потопен во празнично расположение и гласот на Мараја Кери.Секое домаќинство купува божиќна...
  Дојде денот
 • Повторно започнете го новото патување, прва станица во Лас ...

  20,22 декември
  После две години, конечно го преживеавме најтемниот и најтешкиот момент и подготвени сме повторно да тргнеме на патувањето на изложбата во САД.Во овој момент сите сме полни со возбуда.И ние сме благодарни на нашите членови на тимот за нивната упорност за време на епидемијата.У...
  Започнете го новото патување повторно, првата станица во Лас Вегас
 • проекторите постепено станаа мејнстрим...

  26,22 ноември
  Со развојот на технологијата за прикажување во последниве години и зголемената побарувачка за „преносливост“, проекторите постепено станаа главните производи за широка потрошувачка.што доведе до драматичен раст во сегментот на пазарот на проектори, од традиционалното техничко ниво на LCD/DL...
  проекторите постепено станаа главните производи за широка потрошувачка

Приказ на сцена

Гледај Повеќе
Под-област Лонгченг, округ Лонгганг, Шенжен
Добијте адреса

Контактирајте не

Испрати

Ве молиме оставете ги вашите вредни информации за понатамошна услуга од нас, благодариме!