Leave Your Message
 • Телефон
 • Е-пошта
 • Whatsapp
  60709 pvf
 • Whatsapp
  weixin 2 часот попладне
 • Производи

  Производи

  Пренослив проектор C20 Full HD 1080P ... Пренослив проектор C20 Full HD 1080P ...
  01

  Пренослив проектор C20 Full HD 1080P ...

  2024-01-31 17:14:51

  Со својот 64-битен Cortex чип, овој проектор испорачува зголемени брзини на обработка и севкупни перформанси, што резултира со помазно работење и побрзо време на одговор.1 GB RAM и капацитетот за внатрешна меморија од 8 GB овозможуваат непречено складирање на презентации, мултимедијални содржини и документи директно на проекторот, со што се елиминира потребата за надворешни уреди за складирање.

  Истражување
  Детал
  C03 најевтиниот пренослив ... C03 најевтиниот пренослив ...
  01

  C03 најевтиниот пренослив ...

  2024-01-31 16:47:54

  Овој модел го претставува нашиот најисплатлив пренослив проектор, кој совршено ги задоволува вашите основни потреби без буџет. Идеален е за масовно производство, со кратко време на испорака од 35 дена од приспособен дизајн до испорака. Секако! Нашиот производ поддржува OEM услуга, овозможувајќи ви да го прилагодите производот според вашите потреби. Дополнително, обезбедуваме 12-месечна гаранција за да обезбедиме задоволство на клиентите. Со својот модерен и елегантен дизајн, овој проектор е стилски додаток во секоја соба. Со тежина од само 0,78 кг, може лесно да се носи во чанти и ранци, што овозможува практично гледање буквално насекаде. Ова го прави погоден и за филмски вечери во затворен простор и во двор.

  Истражување
  Детал
  Порта за домашна забава C16 720p HD... Порта за домашна забава C16 720p HD...
  01

  Порта за домашна забава C16 720p HD...

  2024-01-08 13:57:24

  Користи 2,69-инчен LCD TFT дисплеј за да обезбеди висококвалитетни бои и слики, погодни за презентации и проекции на филмови. Овој дизајн го прави проекторот полесен и полесен за носење и поставување.

  Овој C16 проектор има резолуција од 720P и поддржува 4K резолуција со ултра висока дефиниција. Оваа надградба значително ќе ги подобри деталите и јасноста во однос на стандардната дефиниција. Обезбедува висококвалитетни слики додека одржува ефикасно користење на пропусниот опсег, постигнувајќи рамнотежа помеѓу квалитетот и ефикасноста. Опремен со 150 ANSI лумени, C16 е погоден за мали затемнети простории или лична употреба, како гледање филмови дома, ефектот е подобар во потемни средини.


  Истражување
  Детал
  Порта за домашна забава C18 720p HD... Порта за домашна забава C18 720p HD...
  01

  Порта за домашна забава C18 720p HD...

  2024-01-08 13:45:49

  Пренослив проектор за домашна забава C18 720p HD со монтажа, создава попрофесионален и полиран изглед, ја елиминира потребата за посебна површина или држач, намалувајќи го нередот и создавајќи почист, поорганизиран простор, за подобро подобрување на вредноста на вашиот бренд.

  Преносливиот проектор C18 поддржува 4K резолуција со проектирана големина од 30"-120". Обезбедува неверојатно остри и детални слики, што го прави идеален за гледање филмови со висока дефиниција, ТВ емисии, што го прави совршен за собирање пријатели дома за забава или за филмска вечер во вашиот двор.

  Истражување
  Детал
  Забава со безжичен проектор UX-C03 за... Забава со безжичен проектор UX-C03 за...
  01

  Забава со безжичен проектор UX-C03 за...

  2023-04-17 06:28:25
  Најдобар буџетски проектор, мини пренослив за домашно кино, проекторите UX-C03 со пресликување на екранот се совршени за оние кои имаат основни потреби за проектор, како што се деца или поединци на кои не им се потребни напредни функции. Поопширно истражување и развој , нашите проектори имаат стабилни перформанси и брза циркулација. Аголот во форма на лак ги зема предвид и безбедноста и убавината. Со максимална големина на екранот од 180 инчи, светлината е мека и лесна за очите, обезбедувајќи задоволувачко доживување при гледањето. Нашиотрентабилни производиимаат стекнато висока стапка на откуп од задоволни клиенти.
  Истражување
  Детал
  Проектор UX-C11 Android 9.0/10.0 Целосно... Проектор UX-C11 Android 9.0/10.0 Целосно...
  01

  Проектор UX-C11 Android 9.0/10.0 Целосно...

  2023-04-04 01:51:54
  Најдобар LED мултимедијален проектор 2023, ултра издржлив професионален со 300 инчен екран Проекторот UX-C11 е разновиден, висококвалитетен производ идеален за широк опсег на деловни апликации. Проекторот е одличен и во материјалите и со квалитет на прикажување. Има кристално чист екран со максимална осветленост од300 ANSI лумени и поддржува резолуција до 4K. Преинсталирана е и серија на вистински овластени и богати со содржина стриминг медиуми. Дизајниран за погодност, може да се користи со различни методи на проекција. Обезбедуваме стабилен синџир на снабдување, силен производствен капацитет и сигурна поддршка по продажбата. Дополнително, нудиме OEM поддршка за заинтересираните.
  Истражување
  Детал
  UX-C11 Ultimate FHD Андроид Мултимеди... UX-C11 Ultimate FHD Андроид Мултимеди...
  01

  UX-C11 Ultimate FHD Андроид Мултимеди...

  2023-03-29 02:14:36
  Висококвалитетен интелигентен и елегантен проектор 1080P со приспособување за остроумните купувачи Добијте ја најновата технологија со овој Android проектор. 300 ANSI лумени и контрастот 2000:1 одлично функционираат внатре или надвор. Униформното осветлување и целосна HD резолуција, исто така, му нудат на корисникот оптимален вид. Максималниот екран за проекција може да достигне 300 инчи. Одлични перформанси на дисипација на топлина поради материјалот на горната обвивка и радијаторот од бакарни цевки. Богати надворешни интерфејси вклучувајќи AV, USB*2, HD и SD картичка. Достапни се 2.4G/5.0G WIFI и Bluetooth. За нови клиенти големи или мали нарачки се прифатливи.
  Истражување
  Детал
  Компактен UX-C03 LED LCD видео проект... Компактен UX-C03 LED LCD видео проект...
  01

  Компактен UX-C03 LED LCD видео проект...

  2023-03-28 05:57:56
  Ефикасен Bright Mini проектор со приспособување за поддршка на екран од 120+ инчи UX-C03 - проекторот со најдобри перформанси во трошоците во нашата компанија! Џебен и функционален проектор за носење насекаде, кој добро се продава низ целиот свет. Надградениот материјал и подобрената технологија со контраст 1500:1 макс и 120 ANSI лумени, обезбедуваат врвен квалитет на екранот во споредба со споредливите 600P проектори. До 180 инчи од големиот екран можеше да одговори на огромното мнозинство на луѓе на пазарот за потребите на проекторот од 150+ екрани. Без разлика на големината на серијата прилагодувањето е изводливо.
  Истражување
  Детал
  UX-Q7 Андроид паметен LED проектор со... UX-Q7 Андроид паметен LED проектор со...
  01

  UX-Q7 Андроид паметен LED проектор со...

  2023-03-18 01:30:17
  Мини пренослив проектор со топла продажба со мултимедијална поддршка за WIFI и Bluetooth UX-Q7 – Новиот трендовски проектор, дизајниран во стилски црно-бели материјали, е популарен кај младите. Нашиот квалификуван тим за истражување и развој ги изработи надворешните дизајни, што резултира со импресивни бројки за продажба и непосредни нарачки. Искусете ја најновата технологија со екран на допир кој реагира. Произведува неверојатно јасни и живописни слики со 4000 лумени и максимален сооднос на контраст од 2000:1. Покрај тоа, со двојни звучници опремени со Dolby опкружувачки звук, корисниците можат да уживаат во извонредно искуство како кино. Нашите производи поддржуваат и масовно прилагодување!
  Истражување
  Детал
  Комерцијален проектор UX-C11 1080P Pho... Комерцијален проектор UX-C11 1080P Pho...
  01

  Комерцијален проектор UX-C11 1080P Pho...

  2023-03-18 01:10:46
  Висококвалитетен HD пренослив Keystone проектор со WIFI и Bluetooth на лаптоп за канцеларија Специјално дизајнираните LED проектори за канцелариски состаноци брзо и лесно се поврзуваат со телефонот. Со висок сооднос на осветленост и контраст, проекторите UX-C11 произведуваат јасно видливи проекции дури и во добро осветлени средини. Приспособливите комбинации на блокови во боја овозможуваат беспрекорна интеграција во секој канцелариски простор. Плус, проекторот е флексибилен и приспособлив - лесно се инсталира и се репозиционира за да одговара на променливите канцелариски потреби. Со нашата верзија со двоен безжичен пренос 2.4G/5G, корисниците можат да префрлаат големи датотеки со сигурност.
  Истражување
  Детал
  UX-C03 квалитетен џебен обоен фамил... UX-C03 квалитетен џебен обоен фамил...
  01

  UX-C03 квалитетен џебен обоен фамил...

  2023-02-20 02:35:18
  Лесниот проектор со изборни верзии и комбинации на бои за приспособени теми за подарок, поддржува декодирање видео од 1080p и поврзување HDMI. Искористено намалување на шумот и стерео звучник. Погоден за употреба дома и филмска вечер во дворот. Месечна продуктивност на 50k+. ПоддршкаOEM услугаи 12 месеци гаранција
  Истражување
  Детал
  UX-C12 Miracast Најновиот пренослив FHD S... UX-C12 Miracast Најновиот пренослив FHD S...
  01

  UX-C12 Miracast Најновиот пренослив FHD S...

  2023-02-04 06:50:34
  OEM мулти-верзија за фрлање на екранот најдобар продажен проектор со висока осветленост 1080P Врвно конфигуриран проектор UX-C12 Miracast верзија. Функција безжична функција за споделување екран, погодна за филмови, видео игри, презентации итн. на мобилни уреди. Опремен со природна резолуција од 1080P, поддржува 4k и осветленост од 300 ANSI лумени. Највисок сооднос на контраст во 2000:1 со максимална големина на проекција од 300". Популарен меѓу поединци и претпријатија. Поддршка за прилагодувања и OEM услуга. Обезбедете 12-месечна гарантна услуга после продажба.
  Истражување
  Детал
  UX-C12 Android 1080P 4K Пренослив Smar... UX-C12 Android 1080P 4K Пренослив Smar...
  01

  UX-C12 Android 1080P 4K Пренослив Smar...

  2023-02-04 06:47:25

  Најновиот андроид 10.0 мултимедијален пренослив модел со високи спецификации со врвни перформанси

  Андроид верзијата на најновиот модел UX-C12. Вистинска физичка резолуција од 1080p, супериорна осветленост од 8000 лумени и сооднос на контраст од 2000:1. 2 + 16 GB вграден систем Android 10.0. Флексибилните прилагодувања на бојата, пакетот, логото и GUI ги заштедуваат вашите трошоци по масовна нарачка. Различни влезни конекции Приклучоци за HD, USB, AV и SD картичка. Ние обезбедуваме OEM услуга, произведувајќи50000 парчиња месечно . Достапен примерок и вклучена 1-годишна гаранција по продажбата за да се обезбеди квалитет.
  Истражување
  Детал
  UX-C12 Android 1080P 4K Пренослив Smar... UX-C12 Android 1080P 4K Пренослив Smar...
  01

  UX-C12 Android 1080P 4K Пренослив Smar...

  2023-02-04 06:40:07
  Андроид верзијата на најновиот модел UX-C12. Вистинска физичка резолуција од 1080p, супериорна осветленост од 8000 лумени и сооднос на контраст од 2000:1. 2 + 16 GB вграден систем Android 10.0. Флексибилните прилагодувања на бојата, пакетот, логото и GUI ги заштедуваат вашите трошоци по масовна нарачка. Различни влезни конекции Приклучоци за HD, USB, AV и SD картичка. Ние обезбедуваме OEM услуга, произведувајќи50000 парчиња месечно . Достапен примерок и вклучена 1-годишна гаранција по продажбата за да се обезбеди квалитет.
  Истражување
  Детал
  UX-C12 Miracast Aesthetic HD пренослив... UX-C12 Miracast Aesthetic HD пренослив...
  01

  UX-C12 Miracast Aesthetic HD пренослив...

  2023-02-02 03:03:09
  Привлечен безжичен проектор со голема осветленост со голема брзина за различни намени UX-C12 има природна резолуција од 720P со извонредна осветленост од 7500 лумени, додека поддржува извори на содржина во резолуција 1920x1080P. Обезбедува посветли слики и живописни бои за супериорно доживување при гледањето. C12 нуди полесен начин за пресликување на екраните со поврзување без жица или жица. Лесно се поврзува со уреди со IOS или Android преку Wi-Fi мрежа со двоен опсег или едноставно преку USB/Lightning кабел. Достапни се опциите за надградба и прилагодување на конфигурацијата. Контактирајте не и одберете ги вашите идеални параметри и изглед за масовно производство.
  Истражување
  Детал