banderola1
sxdf
banderolë3
banderolë4
banderola5
zrgsdx

Përparësitë tona

 • përvojë

  përvojë

  10 vjet përvojë në teknologjinë e projektimit R&D

 • transporti

  transporti

  Kohëzgjatja e rregullt 35 ditë

 • shërbimi ndaj klientit

  shërbimi ndaj klientit

  Shërbimi ndaj klientit 7/24, përgjigjuni në më pak se 12 orë

 • cilësisë

  cilësisë

  12 muaj garanci për çdo projektor Youxi

 • tregu

  tregu

  treg dominues në Amerikë, Evropë dhe Azinë Juglindore

Analiza e rastit

Rasti 01

Tregu i projektorëve është zgjeruar me shpejtësi vitet e fundit dhe gradualisht është bërë një produkt trendi në krye të pajisjeve elektronike të konsumit.Sidomos tregu i projektorëve të zgjuar në shtëpi pas epidemisë së COVID-19 ka treguar një rikuperim në vitin 2021 dhe po shkon drejt një udhëtimi të ri.
më shumë detaje

Analiza e rastit

rasti02

"Mostra që dërgove është e prishur" - nga z. Singh
Kur isha gati të largohesha nga puna, mora këtë mesazh nga z. Singh- menaxher i një ndërmarrjeje të specializuar në furnizimin rajonal të projektorëve në Indi.Ne kemi bërë përgatitje të mjaftueshme për këtë dorëzim të mostrës.
më shumë detaje

Lajmet e fundit

 • Njoftimi për kthimin në punë

  06,23 shkurt
  Të dashur miq, Tashmë i gjithë stafi i Youxi Technology është rikthyer në punë nga festa, në Vitin e Ri, ne jemi të pasionuar dhe energjikë, të gatshëm për t'i shërbyer klientëve tanë në çdo kohë!2023 duhet të jetë një vit korrjesh për të gjithë ne, Youxi ju uron sinqerisht një fillim të mrekullueshëm dhe përparim më të madh...
  Njoftimi për kthimin në punë
 • 16,23 janar
 • Dita ka ardhur

  27,22 dhjetor
  Gëzuar Krishtlindjet!Festa më popullore e vitit ka ardhur sërish, ajo festohet pothuajse në të gjithë botën.Sidomos në vendet perëndimore, është festivali më i rëndësishëm i vitit.Bota është zhytur në një humor festiv dhe zërin e Mariah Carey.Çdo familje blen një triko për Krishtlindje...
  Dita ka ardhur
 • Filloni përsëri udhëtimin e ri, ndalesa e parë në Las ...

  20,22 dhjetor
  Pas dy vitesh, më në fund i kemi mbijetuar momentit më të errët dhe më të vështirë dhe jemi gati të nisim sërish rrugëtimin e ekspozitës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.Në këtë moment, të gjithë jemi plot emocione.Dhe ne u jemi mirënjohës anëtarëve të ekipit tonë për këmbënguljen e tyre gjatë epidemisë.U...
  Filloni përsëri udhëtimin e ri, ndalesa e parë në Las Vegas
 • projektuesit janë bërë gradualisht rryma kryesore...

  26,22 nëntor
  Me zhvillimin e teknologjisë së ekranit në vitet e fundit dhe kërkesën në rritje për "transportueshmëri", projektorët janë bërë gradualisht produktet kryesore të konsumit.gjë që ka çuar në një rritje dramatike në segmentin e tregut të projektorëve, nga niveli teknik tradicional i LCD/DL...
  projektorët janë bërë gradualisht produktet kryesore të konsumit

Shfaqja e skenës

shikoni më shumë
Nën-distrikti Longcheng, Distrikti Longgang, Shenzhen
Merr adresën

na kontaktoni

Dërgo

Ju lutemi lini informacionin tuaj të vlefshëm për shërbimin e mëtejshëm nga ne, faleminderit!