Leave Your Message
Produktet

Produktet

Projektor portativ C20 Full HD 1080P ... Projektor portativ C20 Full HD 1080P ...
01

Projektor portativ C20 Full HD 1080P ...

2024-01-31 17:14:51

Me çipin e tij Cortex 64-bit, ky projektor ofron shpejtësi të përmirësuar të përpunimit dhe performancë të përgjithshme, duke rezultuar në funksionim më të butë dhe kohë më të shpejta përgjigjeje.RAM 1 GB dhe kapaciteti i ruajtjes së brendshme 8 GB mundësojnë ruajtjen pa probleme të prezantimeve, përmbajtjes multimediale dhe dokumenteve direkt në projektor, duke eliminuar kërkesën për pajisje të jashtme të ruajtjes.

hetim
Detaj
C03 portativi më me kosto efektive ... C03 portativi më me kosto efektive ...
01

C03 portativi më me kosto efektive ...

2024-01-31 16:47:54

Ky model përfaqëson projektorin tonë portativ më me kosto efektive, i cili plotëson në mënyrë të përsosur nevojat tuaja themelore pa tej buxhetit. Është ideal për prodhim masiv, me një kohë të shkurtër prej 35 ditësh nga dizajni i personalizuar deri në dorëzim. Sigurisht! Produkti ynë mbështet shërbimin OEM, duke ju lejuar të personalizoni produktin sipas nevojave tuaja. Për më tepër, ne ofrojmë një garanci 12-mujore për të siguruar kënaqësinë e klientit. Me dizajnin e tij modern dhe elegant, ky projektor është një shtesë me stil për çdo dhomë. Me peshë vetëm 0,78 kg, mund të mbahet lehtësisht në çanta dhe çanta shpine, duke mundësuar shikim të përshtatshëm praktikisht kudo. Kjo e bën atë të përshtatshëm si për netët e filmave në ambiente të mbyllura ashtu edhe në oborrin e shtëpisë.

hetim
Detaj
Porta e argëtimit në shtëpi C16 720p HD... Porta e argëtimit në shtëpi C16 720p HD...
01

Porta e argëtimit në shtëpi C16 720p HD...

2024-01-08 13:57:24

Ai përdor një ekran LCD TFT 2,69 inç për të ofruar ngjyra dhe imazhe me cilësi të lartë, të përshtatshme për prezantime dhe shfaqje filmash. Ky dizajn e bën projektorin më të lehtë dhe më të lehtë për t'u mbajtur dhe vendosur.

Ky projektor C16 ka rezolucion 720P dhe mbështet rezolucion me definicion ultra të lartë 4K. Ky përmirësim do të përmirësojë ndjeshëm detajet dhe qartësinë në krahasim me përkufizimin standard. Ai jep imazhe me cilësi të lartë duke ruajtur përdorimin efikas të gjerësisë së brezit, duke arritur një ekuilibër midis cilësisë dhe efikasitetit. I pajisur me 150 lumen ANSI, C16 është i përshtatshëm për dhoma të vogla të zbehta ose përdorim personal, si shikimi i filmave në shtëpi, efekti është më i mirë në mjedise më të errëta.


hetim
Detaj
Porta e argëtimit në shtëpi C18 720p HD... Porta e argëtimit në shtëpi C18 720p HD...
01

Porta e argëtimit në shtëpi C18 720p HD...

2024-01-08 13:45:49

Projektor portativ C18 720p HD për argëtim në shtëpi me montim, krijon një pamje më profesionale dhe të lëmuar, eliminon nevojën për një sipërfaqe ose stendë të dedikuar, duke reduktuar rrëmujën dhe duke krijuar një hapësirë ​​më të pastër, më të organizuar, për të rritur më mirë vlerën e markës tuaj.

Projektori portativ C18 mbështet rezolucionin 4K me madhësinë e parashikuar 30”-120”. Ai siguron imazhe tepër të mprehta dhe të detajuara, duke e bërë atë ideal për të parë filma me definicion të lartë, shfaqje televizive, duke e bërë atë të përsosur për të mbledhur miqtë në shtëpi për argëtim ose për të pasur një natë filmi në oborrin e shtëpisë tuaj.

hetim
Detaj
Argëtim me projektorin me valë UX-C03 për... Argëtim me projektorin me valë UX-C03 për...
01

Argëtim me projektorin me valë UX-C03 për...

2023-04-17 06:28:25
Projektori më i mirë buxhetor Mini portativ për kinemanë shtëpiake Projektorët UX-C03 me pasqyrim të ekranit janë të përsosur për ata që kanë nevoja themelore për një projektor, si p.sh. fëmijët ose individët që nuk kanë nevojë për veçori të avancuara. Paskërkim dhe zhvillim të gjerë , projektorët tanë kanë performancë të qëndrueshme dhe qarkullim të shpejtë. Këndi në formë harku merr parasysh sigurinë dhe bukurinë. Me një madhësi maksimale të ekranit prej 180 inç, drita është e butë dhe e lehtë për sytë, duke ofruar një përvojë të kënaqshme shikimi. Tonaprodukte me kosto efektivekanë fituar një normë të lartë riblerjeje nga klientët e kënaqur.
hetim
Detaj
Projektori UX-C11 Android 9.0/10.0 Full... Projektori UX-C11 Android 9.0/10.0 Full...
01

Projektori UX-C11 Android 9.0/10.0 Full...

2023-04-04 01:51:54
Projektori më i mirë multimedial LED 2023 Profesional ultra i qëndrueshëm me ekran 300 inç Projektori UX-C11 është një produkt i gjithanshëm dhe me cilësi të lartë, ideal për një gamë të gjerë aplikimesh biznesi. Projektori është i shkëlqyeshëm si në materiale ashtu edhe në shfaqje me cilësi. Ka një ekran të pastër kristal me një shkëlqim maksimal prej300 ANSI lumen dhe mbështet rezolucione deri në 4K. Një seri mediash transmetimi vërtet të autorizuara dhe të pasura me përmbajtje janë gjithashtu të parainstaluara. Projektuar për lehtësi, mund të përdoret me një sërë metodash të projektimit. Ne ofrojmë një zinxhir të qëndrueshëm furnizimi, kapacitet të fortë prodhimi dhe mbështetje të besueshme pas shitjes. Për më tepër, ne ofrojmë mbështetje OEM për të interesuarit.
hetim
Detaj
UX-C11 Ultimate FHD Android Multimedi... UX-C11 Ultimate FHD Android Multimedi...
01

UX-C11 Ultimate FHD Android Multimedi...

2023-03-29 02:14:36
Projektor inteligjent dhe elegant 1080P me cilësi të lartë me personalizim për blerës të mprehtë Merr teknologjinë më të fundit me këtë projektor Android. 300 ANSI Lumens dhe kontrasti 2000:1 funksionojnë shkëlqyeshëm brenda ose jashtë. Ndriçimi uniform dhe rezolucioni i plotë HD i ofrojnë gjithashtu përdoruesit vizion optimal. Ekrani maksimal i projeksionit mund të arrijë 300 inç. Performancë e shkëlqyer e shpërndarjes së nxehtësisë për shkak të materialit të sipërm të guaskës dhe radiatorit të tubit të bakrit. Ndërfaqe të pasura të jashtme duke përfshirë kartën AV, USB*2, HD dhe SD. 2.4G/5.0G WIFI dhe Bluetooth janë të disponueshme. Për klientët e rinj pranohen porosi të mëdha ose të vogla.
hetim
Detaj
Kompakt UX-C03 LED Video Projekto LCD... Kompakt UX-C03 LED Video Projekto LCD...
01

Kompakt UX-C03 LED Video Projekto LCD...

2023-03-28 05:57:56
Projektor me kosto efikase Bright Mini me personalizim të mbështetjes së ekranit 120+ inç UX-C03 - projektori me performancën më të mirë të kostos në kompaninë tonë! Një projektor xhepi dhe funksional për mbajtjen e nevojave kudo, i cili shitet mirë në të gjithë botën. Materiali i përmirësuar dhe teknologjia e përmirësuar me një kontrast 1500:1 max dhe 120 ANSI Lumens, ofrojnë cilësi superiore të ekranit në krahasim me projektorët e krahasueshëm 600P. Deri në 180 inç të ekranit të madh ka qenë në gjendje të plotësojë shumicën dërrmuese të njerëzve në treg për nevojat e projektorit të ekranit mbi 150. Pavarësisht nga madhësia e grupit, personalizimi është i realizueshëm.
hetim
Detaj
Projektor inteligjent LED UX-Q7 Android me... Projektor inteligjent LED UX-Q7 Android me...
01

Projektor inteligjent LED UX-Q7 Android me...

2023-03-18 01:30:17
Projektor portativ Mini Hot-shitur me mbështetje multimediale WIFI dhe Bluetooth UX-Q7 - Një projektor i ri me tendencë, i projektuar me materiale elegante bardh e zi, është i popullarizuar nga të rinjtë. Ekipi ynë i aftë i R&D ka krijuar dizajne të jashtme, duke rezultuar në shifra mbresëlënëse të shitjeve dhe porosi të menjëhershme. Përjetoni teknologjinë më të fundit me një ekran me prekje reaguese. Prodhon imazhe mahnitëse të qarta dhe të gjalla me 4000 lumen dhe një raport maksimal kontrasti prej 2000:1. Përveç kësaj, me altoparlantë të dyfishtë të pajisur me tingull rrethues Dolby, përdoruesit mund të shijojnë një përvojë zhytëse të ngjashme me kinemanë. Produktet tona gjithashtu mbështesin personalizimin masiv!
hetim
Detaj
Projektori komercial UX-C11 1080P Pho... Projektori komercial UX-C11 1080P Pho...
01

Projektori komercial UX-C11 1080P Pho...

2023-03-18 01:10:46
Projektor portativ Keystone HD me cilësi të lartë me WIFI dhe Bluetooth në laptop për zyrë Projektorët LED të projektuar posaçërisht për takimet në zyrë lidhen me telefonin shpejt dhe lehtë. Me raport të lartë ndriçimi dhe kontrasti, projektorët UX-C11 prodhojnë projeksione qartësisht të dukshme edhe në mjedise me ndriçim të mirë. Kombinimet e personalizueshme të bllokut të ngjyrave lejojnë integrimin pa probleme në çdo hapësirë ​​zyre. Plus, projektori është fleksibël dhe i adaptueshëm - instalohet lehtësisht dhe ripozicionohet për t'iu përshtatur nevojave në ndryshim të zyrës. Me versionin tonë të transferimit të dyfishtë me valë 2.4G/5G, përdoruesit mund të transferojnë skedarë të mëdhenj me siguri.
hetim
Detaj
Xhepi me ngjyra të cilësisë UX-C03 Famil... Xhepi me ngjyra të cilësisë UX-C03 Famil...
01

Xhepi me ngjyra të cilësisë UX-C03 Famil...

2023-02-20 02:35:18
Projektori i lehtë me versione të përzgjedhshme dhe kombinime ngjyrash për tema të personalizuara për dhurata, mbështet dekodimin e videos 1080p dhe lidhjen HDMI. Reduktimi i zhurmës së përdorur dhe altoparlanti stereo. I përshtatshëm për përdorim në natën e filmit në shtëpi dhe në oborrin e shtëpisë. Produktiviteti mujor në 50k+. MbështetjeShërbimi OEMdhe 12 muaj garanci
hetim
Detaj
UX-C12 Miracast S portativ më i ri FHD... UX-C12 Miracast S portativ më i ri FHD...
01

UX-C12 Miracast S portativ më i ri FHD...

2023-02-04 06:50:34
OEM me shumë versione të ekranit me hedhjen e projektuesit më të mirë të shitjes 1080P me shkëlqim të lartë Versioni i projektorit më të konfiguruar UX-C12 Miracast. Funksioni i ndarjes së ekranit me valë, i përshtatshëm për filma, video lojëra, prezantime, etj. në pajisjet celulare. E pajisur me rezolucion origjinal 1080P, duke mbështetur ndriçimin 4k dhe 300 ANSI lumens. Raporti më i lartë i kontrastit në 2000:1 me një madhësi maksimale të projeksionit 300". I njohur në mesin e individëve dhe ndërmarrjeve. Mbështet personalizimet dhe shërbimin OEM. Ofroni shërbim pas shitjes me garanci 12-mujore.
hetim
Detaj
UX-C12 Android 1080P 4K Smar portativ... UX-C12 Android 1080P 4K Smar portativ...
01

UX-C12 Android 1080P 4K Smar portativ...

2023-02-04 06:47:25

Modeli portativ më i ri i Android 10.0 me specifika të larta me performancë të lartë

Versioni Android i modelit më të fundit UX-C12. Rezolucioni fizik real 1080p, shkëlqimi më i lartë 8000 lumen dhe raporti i kontrastit 2000:1. Sistemi i integruar 2+16 GB Android 10.0. Përshtatjet fleksibël në ngjyrë, paketë, logo dhe GUI kursejnë koston tuaj me porosi masive. Lidhje të ndryshme hyrëse porte HD, USB, AV dhe kartë SD. Ne ofrojmë shërbimin OEM, duke prodhuar50000 copë në muaj . Mostra e disponueshme dhe garancia 1-vjeçare e përfshirë pas shitjes për të siguruar cilësinë.
hetim
Detaj
UX-C12 Android 1080P 4K Smar portativ... UX-C12 Android 1080P 4K Smar portativ...
01

UX-C12 Android 1080P 4K Smar portativ...

2023-02-04 06:40:07
Versioni Android i modelit më të fundit UX-C12. Rezolucioni fizik real 1080p, shkëlqimi më i lartë 8000 lumen dhe raporti i kontrastit 2000:1. Sistemi i integruar 2+16 GB Android 10.0. Përshtatjet fleksibël në ngjyrë, paketë, logo dhe GUI kursejnë koston tuaj me porosi masive. Lidhje të ndryshme hyrëse porte HD, USB, AV dhe kartë SD. Ne ofrojmë shërbimin OEM, duke prodhuar50000 copë në muaj . Mostra e disponueshme dhe garancia 1-vjeçare e përfshirë pas shitjes për të siguruar cilësinë.
hetim
Detaj
UX-C12 Miracast Aesthetic HD Portativ... UX-C12 Miracast Aesthetic HD Portativ...
01

UX-C12 Miracast Aesthetic HD Portativ...

2023-02-02 03:03:09
Projektor pa tel me shpejtësi të lartë me ndriçim të lartë dhe tërheqës për përdorime të ndryshme UX-C12 përmban një rezolucion origjinal prej 720P me shkëlqim të jashtëzakonshëm 7500 lumen, ndërsa mbështet burimet e përmbajtjes në rezolucion 1920x1080P. Ai jep imazhe më të ndritshme dhe ngjyra të gjalla për një përvojë superiore shikimi. C12 ofron një mënyrë më të lehtë për të pasqyruar ekranet me lidhje pa tela ose me tela. Ai lidhet lehtësisht me pajisjet IOS ose Android nëpërmjet një rrjeti Wi-Fi me dy bandë ose thjesht nëpërmjet një kablloje USB/Lightning. Opsionet e përmirësimit të konfigurimit dhe personalizimit janë të disponueshme. Na kontaktoni dhe zgjidhni parametrat dhe pamjen tuaj ideale për prodhim masiv.
hetim
Detaj